Bazény - Dvořák s.r.o.

Naše bazény do Vašich domovů

Bazény Dvořák s.r.o.
BAZÉNY-DVOŘÁK s.r.o.

Bazény

Bazény už neodmyslitelně patří k moderní zahradě. Kdo má možnost bazén vybudovat, získá mnoho výhod. Klidný kout s bazénem je místem relaxace nutné k načerpání nových sil, celá rodina ho může využívat v kteroukoliv denní i noční dobu a není nutné navštěvovat přeplněná koupaliště. Dobře navržený, vhodně umístěný a kvalitně postavený bazén navíc zahradu vhodně doplňuje a pohled na něj je i estetickým zážitkem.


Většina bazénů je určena k zabudování do terénu. I když to zvýší náročnost zabudování, výsledný estetický dojem je nesrovnatelný s bazény, které jsou postaveny pouze na terén. Součástí každého bazénu je i odpovídající technologie, která udrží vodu v kvalitě podle hygienických norem.


Z hlediska dlouhodobé spokojenosti zákazníka se snažíme, aby kvalita bazénů byla co nejvyšší. Konkurence označuje některé prvky či části našich bazénů jako předimenzované. Opak je však pravdou, o čemž jsme se již mnohokrát přesvědčili. Při návrhu a konstrukci bazénů se opíráme o přesné statické výpočty prováděné metodou konečných prvků a naše více než desetileté zkušenosti s vývojem, výrobou a provozem plastových bazénů ukazují, že pokud má být zachována vysoká kvalita plastového bazénu, měly by být při výrobě použity vyzkoušené materiály a komponenty.


Příslušenství

K příslušenství bazénu patří rozvaděč se spínacími hodinami, jističe, proudový chránič, jednotky pro sondy na hlídání hladiny. To umožňuje nastavit režim bazénu tak, že čištění probíhá bez zásahu obsluhy, automaticky. Filtraci dodává firma Astral, filtry jsou laminátové typu UV s křemičitým pískem, voda se ohřívá dvěma způsoby - přes ústřední topení nebo elektrickým topením. Do bazénu se dá zabudovat protiproud, perličková masáž i masáž tlakovou vodou se vzduchovými bublinami. Pokud chcete, můžete mít i různé fontánky a vodotrysky. Samozřejmostí by měla být také roleta a plachta, která brání odparu a tím šetří energii potřebnou a ohřívání vody. Veškeré příslušenství, náhradní díly k technologii nakoupíte v našem e-shopu či prodejně v Benešově.


BAZÉNY-DVOŘÁK s.r.o.

Naše další webové stránky BazénShop | Bazénové podvodní vysavače
© Copyright 2009 by Bazény Dvořák s.r.o.