Bazény - Dvořák s.r.o.

Naše bazény do Vašich domovů

Bazény Dvořák s.r.o.
BAZÉNY-DVOŘÁK s.r.o.

Zastřešení bazénů

Je velmi výhodnou součástí venkovních bazénů. Zpříjemní vám koupání v chladnějších dnech a při nepříznivém větrném či deštivém počasí. Při použití zastřešení se prodlouží doba koupání o část jara a začátek podzimu, tj. minimálně o 2 měsíce.

Konstrukce zastřešení a kolejiště je vyrobena ze speciálních profilů z hliníkové slitiny s povrchovou úpravou. Veškeré použité přídavné materiály jsou z hliníku nebo nerezivějící oceli. Tato konstrukce je samonosná. Výplň zastřešení je standardně zhotovena z jednokomůrkového polykarbonátu o síle 10 mm s ochranou vrstvou proti UV záření nebo nadstandardně organickým sklem o síle 4mm. Segmenty se pohybují po pevné dráze pomocí silonových koleček. Jednotlivé segmenty jsou aretovány pomocí speciálních zástrčí z nerezavějící oceli přímo do kolejiště nebo betonového podkladu proti nežádoucímu posuvu.


Posouvají se s maximální opatrností fyzickou silou. Obě čela jsou odnímatelná, zavěšena na konstrukci a připevněna pomocí metrických šroubů s plastovou hlavicí. Čistí se slabými mýdlovými roztoky, měkkou houbou nebo látkou.

BAZÉNY-DVOŘÁK s.r.o.

Naše další webové stránky BazénShop | Bazénové podvodní vysavače
© Copyright 2009 by Bazény Dvořák s.r.o.